Що робити, коли пройде 2 роки після програми?

Є вірогідність, що пароль зможуть продовжити, проте точно цього ніхто не знає. Також можна запитати у роботодавців, чи допомагають вони з потенційною легалізацією.

Коли я можу почати працювати після прибуття?

Більшість роботодавців вимагає проходження тесту на наркотики, результат якого потрібно чекати. Також, в різних компаніях різні системи обробки заявок, тому це напряму залежить від роботодавця. За нашим досвідом це від тижня — до місяцю часу.

Чи можу я поїхати з дитиною?

Так, звичайно! Проте, маємо зазначити ми не можемо запропонувати співпрацю родинам з дітьми дошкільного віку, так як не маємо умов проживання.

Чи щеплення обов’язкові? Чи треба робити переклад довідок?

Мати вакцинації проти covid-19, кору та поліомієліту та письмове підтвердження одна з основних умов міграційної служба США, щоб взяти участь у програмі Uniting for Ukraine. Переклад не є обов’язковим (на ваш розсуд).

Чому я так довго чекаю лист від міграційної служби?

Чудове питання! Відповіді, на жаль, на нього немає хтось отримав ТА за 3 дні, хтось за 3 тижні, а хтось чекає вже значно довше. За нашим досвідом, в більшості випадків ТА реально отримати впродовж місяця.

Чи можливо оформити документи зараз, а поїхати за декілька місяців?

Після отримання дозволу на в’їзд ви маєте 90 днів, щоб приїхати в США, проте, нам потрібно забронювати для вас житло на перший час, тому ми просимо всіх учасників нашої програми купляти квиток на дату не пізніше, ніж 20 днів після отримання дозволу на в’їзд. 

 

Навіщо мені мати рівень англійської A2?

Для того, щоб жити в англомовній країні, краще володіти базовою англійською. Такого рівня можна досягнути  впродовж 1-2 місяців інтенсивного навчання. Існує багато безкоштовних ресурсів, відео на YouTube!

Навіщо мені мати 2000$?

В першу чергу —  для вашої безпеки. У всіх різні думки щодо цін в США, проте на перший час переважно йде більше коштів, так як потрібно облаштувався (хоча, тут є багато фуд банків, де можна брати безкоштовну їжу, а також церкви, де є безкоштовні речі першої необхідності, одяг).

Я маю туристичну візу в США (візу в Канаду, візу в Англію тощо). Чи це буде заважати?

Ні, це жодним чином не пов’язано з програмою Uniting for Ukraine.

P.S. може завадити тільки в тому випадку, якщо ви навмисно офіцеру на кордоні почнете показувати туристичну візу або задасте питання про це.

Скільки часу займає процес оформлення документів? Як це відбувається та що від мене потрібно?

Після заповнення форми І-134А люди очікують на дозвіл на в’їзд (ТА) переважно до місяця. 

Для початку нашої співпраці заповніть анкету учасника. Далі ми з вами зв’яжемося та проінформуємо по всім подальшим крокам 🙂

Чи надаєте ви тільки спонсора? Чому ні?

Ми не надаємо виключно спонсора. Маємо комплексний підхід до процесу імміграції в форматі: спонсор —  житло — допомога з працевлаштуванням — оформленням всіх необхідних документів для життя в США, адже на нашу думку це все, що треба для гарного старту. Наразі допомагаємо українцям з переїздом в штат Міннесота та місто Міннеаполіс.

Якщо ви зацікавлені в співпраці з нами, то заповніть, будь ласка, анкету учасника за посиланням: https://forms.gle/ktJKNQMAEX4cKgTL8

Якщо ні, то радимо пошукати спонсора самостійно через welcome.us або https://www.u4u.com.ua/looking-for-a-sponsor

Яка вам з цього вигода? Чому ви цим займаєтесь?

Наші спонсори —  американські філантропічні організації. Також, до нашої діяльності залучено багато американських волонтерів та небайдужих людей, які роблять це все можливим. 

Кожна людина з нашої команди дуже щаслива, що має можливість допомагати іншим, особливо тоді, коли ця допомога надзвичайно потрібна. 

Чи можна зняти житло окремо одразу?

Наша програма працює комплексно і жоден з елементів не може бути виключеним. 

Чи обов‘язково жити саме в Міннесоті?

Наразі ми не можемо запропонувати наш комплексний підхід у допомозі з переїздом до Америки в іншому штаті, адже поки не маємо там зв`язків.

Скільки потрібно прожити в Міннесоті, щоб мати можливість поїхати в інший штат?

Якщо ви не плануєте жити в Міннесоті тому що маєте на увазі інший штат, то ми рекомендуємо вам їхати одразу туди, щоб не ускладнювати процес адаптації. 

У такому випадку вам не потрібно їхати в Міннесоту.

Чому не можна з тваринами? Якщо я заплачу окремо за тварину?

У нас, на жаль, немає умов для тварин. Можливо, один член вашої родини зможе приїхати раніше, облаштуватися, знайти житло, та потім запросить інших членів родини, які прилетять разом з твариною. 

Чи можу я отримати бенефіти?

На ваш вибір! Проте ми не допомагаємо з оформленням бенефітів. 

Мій друг поїхав без вакцини та зробив вже в США, чи можу я зробити так само?

Вакцину проти Сovid-19 та поліомієліту можна зробити після прибуття в США (впродовж 14 днів), але для цього необхідно правильно заповнити особистий кабінет (після схвалення спонсора). 

Деталі за посиланням

Що робити, якщо я втратив медичну картку з вакцинаціями?

Поцікавтеся де можна здати тест на антиген. 

Маєте запитання на яке не знайшли відповіді тут?

Зв’яжіться з нами в Telegram! — https://t.me/americanserviceinukraine 

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Перегляньте наш веб-сайт для американських прихильників тут theamericanservice.org