Chysta: Ваша перша робота в Америці

У травні 2022 року Американський сервіс в Україні створив программу “Chysta”. Це программа працевлаштування та підтримки переміщених українців, які хочуть жити та працювати в Америці.

Job Requirements

Chysta – це клінінгова компанія в США. Ми наймаємо прибиральниць із сильною трудовою етикою, незалежно від того, є у них досвід роботи чи ні.

В даний час ми приймаємо на роботу тільки жінок працездатного віку.

Покоївки Chysta будуть:

– працювати в компанії щонайменше один рік і максимум два роки
– працювати в командах по дві особи для прибирання кількох будинків на день
– працювати до 40 годин на тиждень
– Підтримувати високі стандарти та сприяти зростанню репутації сервісу Chysta
– Бути готовими пройти навчання та курси англійської мови

Salary 

Chysta виплачує зарплату брутто у розмірі 35 000 доларів США (~ 1 035 000 гривень) за перший рік роботи та 40 000 доларів США (~ 1 185 000 гривень) за другий рік роботи.
Витрати, пов’язані з програмою, будуть вираховані із загальної суми заробітної плати. Ось приблизний підрахунок витрат на перший рік:

1. Державні та федеральні податки – $6 125 – 17,5%
2. Орендна плата – $6,000 – 17.14%
3. Медичне страхування – $600 – 1,71%
4. Харчування – $3,650 – 10.43%
5. Різне – $2 080 – 5,94%
6. Квиток на літак та дозвіл на роботу – $2,250 – 6.43%

Ваша передбачувана економія за перший рік може становити до $14 295 (~430 000 грн). У другий рік вам надається бонус у розмірі $5 000 і ви можете заощадити до або більше $33 000 (~1 000 000 грн) за два роки.
ПРИМІТКА: Ці цифри є приблизними і можуть змінюватись.

Якщо ви берете із собою дітей або непрацюючих членів сім’ї, вам доведеться витратити близько $4 550 на кожну додаткову особу на харчування, медичну страховку, додаткову орендну плату та різні витрати. Квиток на літак для перевезення дитини може коштувати додатково до $1000.

Переваги

Chysta – це більше, ніж просто робота – це цілий комплекс послуг, які допоможуть вам пройти весь процес поїздки в Америку, проживання та роботи в ній.

Ми починаємо з того, що допомагаємо вам виїхати в Америку за програмою “Єднання для України” та заздалегідь оплачуємо отримання дозволу на роботу в США. Ми забезпечимо вам необхідних спонсорів, а потім сплатимо ваші авіаквитки до США.

Коли ви прилітаєте, ми зустрічаємо вас в аеропорту та допомагаємо вам оселитися в будинку чи квартирі, які ми перевірили та підготували для вас. Вам надається медична підтримка. Ми подбаємо про те, щоб діти шкільного віку були одразу записані в класи, і почнемо навчати вас програмі прибирання. Ви маєте можливість робити усі покупки зі своєї зарплати. Ми пропонуємо можливість вивчати англійську мову та відвідувати інші заняття для вашого власного навчання та освіти.

Ми ніколи не відправляємо людину одну, чи то на роботу, чи під час її подорожі до Америки. З метою безпеки та взаємної підтримки ми завжди об’єднуємо у пари як мінімум двох переміщених українців. Ми також забезпечуємо зв’язок співробітників Chysta із громадськими україно-американськими організаціями у цьому районі.

Chysta – це бізнес, але гуманітарні принципи є основними в нашій роботі. Наша мета- забезпечити ваше щастя та благополуччя вашої сім’ї від початку вашої подорожі і до кінця одного або двох років.

Подати заявку

Зв’яжіться з Американським сервісом в Україні через Telegram і повідомте нам про свою зацікавленість: https://t.me/americanserviceinukraine