American Service in Ukraine — це дивовижна історія, яка почалась весною 2022 року, коли Асвар Рахман (генеральний директор) прибув зі Сполучених Штатів Америки у Львів, щоб допомогти українцям у скрутні часи війни.

На сайті з фрілансерами Асвар знайшов Мішу (директор в Україні), який на той час був волонтером в місцевому притулку. Міша любо погодився допомогти з перекладом з англійської на українську та навпаки. Так розпочалась волонтерська діяльність по встановленню знаків та банерів для полегшення досвіду людей, що перетинають україно-польский кордон в пункті пропуску Шегині.

  Несподівано для всіх 21 квітня 2022 року адміністрацією Джо Байдена була анонсована програма “Uniting for Ukraine”. Саме це надихає Асвара на відкриття офісу у Львові, бо він розуміє, що може зробити щось більше для українців, адже володіє достатньою кількістю інформації про життя в США.

  За тиждень до команди приєднується Софія (операційний директор), а юрист з сусіднього офісу допомагає створити нову НУО. Саме так з‘являється American Service in Ukraine (ASIU).

  У львівському офісі починають проводитись інформаційні сесії відносно переїзду в США за програмою U4U, а також безкоштовні уроки англійської для всіх бажаючих.

  Ми були дуже щасливі спілкуватися з людьми, підтримувати їх та пригощати смаколиками. По цей час ми вважаємо, що однією з найголовніших цілей нашої організації є допомога людям повірити у світле майбутнє, адже війна забрала цю віру у багатьох людей.

  Облаштувавши офіс і налагодивши всі процеси Асвар приймає зважене рішення повертатись в США, щоб організувати все необхідне для прийому українців з американської сторони. Але саме в цей час ми вимушено закриваємо львівський офіс, так як Міша йде в армію захищати Україну, а Софія переїжджає за кордон, щоб мати можливість працювати попри постійні відключення електроенергії, спричинені війною.

  Асвар прилітає у Вроцлав (Польша), де ми відкриваємо наш наступний офіс — прекрасне місце в одному приміщенні з польською організацією “Ми з вами” — нашими друзями, які допомагають українцям з перших днів війни. У цей час ми також значно розширюємо нашу команду.

  Софія та Тарас (координатор проекту в Міннесоті) отримують пропозицію від Асвара летіти в США за програмою U4U та допомагати українцям на місці. Ця пропозиція звісно приймається і проект розпочинає існувати вже в такому форматі, як ми знаємо його зараз.

  На сьогоднішній день в команді  12 людей, 6 з нас в Америці, та 6 в Європі — кожен старається для досягнення нашої загальної мети — допомогти якомога більшій кількості українців змінити своє життя в кращу сторону!

  НАША КОМАНДА

  Асвар
  засновник, волонтер та виконавчий директор

  Міша
  директор в Україні (зараз він захищає Батьківщину)

  Софія операційний директор

  Аня
  менеджер з маркетингу

  Тарас координатор проекту в Міннесоті

  Наталія
  чат-менеджер

  Анастасія
  чат-менеджер

  Олеся
  чат-менеджер

  Катя
  представник підтримки

  Андрій
  Resettlement team in US

  Наталія
  Resettlement team in US

  Діма
  Resettlement team in US

  ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

  Перегляньте наш веб-сайт для американських прихильників тут theamericanservice.org