ПРО НАС

American Service in Ukraine — організація, яка була заснована весною 2022 року у Львові (Україна), коли Асвар Рахман прилетів з Америки, щоб допомогти українцям у скрутні часи війни. Асвар знайшов на сайті з фрілансерами Мішу, який погодився допомогти з перекладом з англійської на українську мову і навпаки. Так розпочалась волонтерська діяльність на українсько-польському кордоні Шегині.

21 квітня 2022 року несподівано для всіх була анонсована програма “Uniting for Ukraine”, завдяки якій українці можуть жити і працювати в Америці впродовж 2-х років. Це надихнуло Асвара на відкриття офісу у Львові. За тиждень до команди долучилася Софія.

  У львівському офісі ми проводили інформаційні сесії та безкоштовні уроки англійської мови для всіх бажаючих. Ми були дуже щасливі спілкуватися з людьми, підтримувати їх та пригощати смаколиками 🙂 Ми вважаємо, що однією з найголовніших цілей є допомога людям повірити у світле майбутнє, адже війна забрала цю віру у багатьох людей.

  Облаштувавши офіс, Асвар полетів в Америку, щоб організувати все необхідне для прийому українців з американської сторони. Але вже за декілька місяців ми були вимушені закрити львівській офіс, так як Міша пішов захищати нашу країну, а Софія переїхала закордон, щоб мати можливість працювати попри постійні відключення електроенергії, спричинені війною.

  Асвар повертається у Вроцлав (Польша), де ми відкриваємо наш наступний офіс — прекрасне місце в одному приміщенні з польською організацією “Ми з вами” — нашими друзями, які допомагають українцям з перших днів війни. У цей час ми також значно розширюємо нашу команду.

  Зараз це 9 людей, 3 з нас в Америці, та 6 в Європі — кожен старається для досягнення нашої загальної мети — допомогти якомога більшій кількості українців змінити своє життя в кращу сторону!

  НАША КОМАНДА

  Асвар
  засновник, волонтер та виконавчий директор

  Міша
  наш директор в Україні (Зараз він захищає Україну)

  Софія операційний директор

  Аня
  менеджер з маркетингу

  Тарас координатор в Міннесоті

  Наталія
  чат-менеджер у Польщі

  Анастасія
  чат-менеджер в Норвегії

  Олеся
  чат-менеджер в Україні

  Назар
  представник підтримки

  Даніїл
  представник підтримки

  ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

  Перегляньте наш веб-сайт для американських прихильників тут theamericanservice.org